strona g3��
O Firmie
Trumny
Kaplica
Kwiaciarnia
kontakt
Zakład usług pogrzebowych Tumba założony przez Ewę i Stanisława Szelechów działa w Przemyślu już od 1993 roku. Dzięki ciężkiej pracy i jasnej wizji nasza firma konsekwentnie rozwijała się przez lata działalności które pozwoliły nam stworzyć jeden z najlepszych zakładów pogrzebowych w mieście. Zatrudniamy dziesięciu profesjonalnie przeszkolonych osób, posiadamy cztery eleganckie karawany pogrzebowe marki Volkswagen, poloneza Bellę oraz dwa meleksy elektryczne.


Zalety naszego zakładu doceniają nie tylko najbliżsi zmarłych, którzy decydują się na korzystanie z naszej pomocy przy organizowaniu pogrzebu ale także obcokrajowcy dla których jakość i solidność zawsze muszą stać na najwyższym poziomie. Oboje staramy się doglądać każdego organizowanego pogrzebu, tak by upewnić się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik, a w razie wystąpienia nieprzewidzianych trudności i przeszkód błyskawicznie interweniować, by zapewnić niezakłócony przebieg uroczystości.

Te dopracowane do perfekcji, najmniejsze szczegóły składają się na idealną całość. Tę zaletę doceniają wszyscy, którzy korzystają z usług naszego zakładu.